tel. +48 222 111 997 | kom. +48 502 737 400 | kom. +48 532 251 840 | biuro@vimaroffice.pl | EN

Biuro wirtualne tańsze niż biuro organizowane w domu

Posiadanie własnego lokum na biuro, to bardzo kusząca propozycja. Kusząca, ale i niestety kosztowna. Co więcej, inwestycja w kupno nieruchomości staje się dopiero początkiem prawdziwej lawiny wydatków. Przecież potrzebne jest wyposażenie, nierzadko dodatkowy personel. Opcja zorganizowania biura we własnym mieszkaniu, wydaje się być najbardziej dogodna. Fakty jednak nie kłamią. Znacznie tańszym wyborem jest korzystanie z usług biura wirtualnego.

Pytamy – jakim cudem? Przecież własne mieszkanie to standardowe, comiesięczne opłaty. Bez potrzeby zatrudniania personelu, wysokich opłat związanych z użytkowaniem dodatkowego lokum. Brak kosztów, które generują codzienne dojazdy. Wszystko jest pod ręką, w dowolnej chwili można się oderwać od pracy, zająć domowymi sprawami, by za chwilę znów powrócić do zawodowych zadań. Gdzie tu koszty?

Okazuje się jednak, że o ile faktycznie nie trzeba wydać pieniędzy na kupno czy wynajem nieruchomości pod biuro, o tyle reszty inwestycji już nie da się uniknąć. We własnym mieszkaniu trudno wygospodarować miejsce na profesjonalne, dużych gabarytów urządzenie wielofunkcyjne. Sprzęt niezbędny do pracy, zaczyna po jakimś czasie się psuć. Poza kosztami eksploatacji, trzeba się liczyć z wydatkami na serwis.

Warszawa

Kolejna rzecz tyczy się przechowywania dokumentów. Stworzenie im naprawdę bezpiecznego miejsca, do którego nie będą miały dostępu osoby niepowołane, jest nie tylko trudne, ale i oznacza następne wydatki. Rozmowy biznesowe? Gdy do domu wraca rodzina, zapanowanie nad atmosferą sprzyjającą negocjacjom przez telefon lub komunikator internetowy, staje się zwyczajnie misją niemożliwą do wykonania.

Biuro wirtualne w Warszawie zlokalizowane w centrum, zapewnia nie tylko dogodny dojazd. W koszcie miesięcznego abonamentu można zawrzeć dokładnie te usługi, które przedsiębiorcy są niezbędne. Nic niepotrzebnego. Płatność tylko za to, z czego korzysta firma. Nie trzeba martwić się o organizację miejsca do przechowywania dokumentów. Niedziałający Internet, zepsuta drukarka, problemy z rozmowami biznesowymi? To już nie dotyczy przedsiębiorcy! Wybór tak zlokalizowanego biura wirtualnego, jak i oferującego szereg udogodnień, oznacza jeden koszt, każdego miesiąca taki sam. Firma prowadzona z własnego mieszkania, nie daje takich szans, a do tego jest niestety gwarancją, regularnie uszczuplających się finansów.

Polityka Prywatności

VIMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS: 0000537938 NIP: 5272727380 REGON: 360546065

©2023 Vimar Office Warszawa ul. Grzybowska 87. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.