tel. +48 222 111 997 | kom. +48 502 737 400 | kom. +48 532 251 840 | biuro@vimaroffice.pl | EN

Czy stać mnie na biuro wirtualne w stolicy?

Firma, która rozważa współpracę z biurem wirtualnym, musi zastanowić się nad jego lokalizacją. Ta zaś powinna być nie tylko dogodna dla przedsiębiorcy, który z pewną częstotliwością będzie musiał (lub chciał) pojawić się na miejscu. Liczy się wygoda dla klienta przyjeżdżającego na spotkanie. Biuro wirtualne w Warszawie to synonim prestiżu, który w każdej branży jest dobrze widziany, wręcz pożądany. Przedsiębiorca zadaje sobie jednak pytanie – 'czy stać mnie na korzystanie z usług biura wirtualnego położonego w stolicy? Jednego z najdroższych miast w Polsce?'.

Nie trzeba mieć złudzeń. Na taką inwestycję stać każdego. Wystarczy porównać ceny związane z wynajmem powierzchni biurowych w stolicy a usługami biura wirtualnego. Kilkadziesiąt lub kilkaset złotych dla jednego i drugiego, ale... w przypadku wynajmu ta kwota dotyczy metra kwadratowego powierzchni biurowej w rozliczeniu miesięcznym, dla biura wirtualnego to całkowita kwota miesięczna. Różnica jest tak duża, że nie trzeba do niej nikogo przekonywać.

wieżowce w Warszawie

Stolica to prestiż. Dla każdej branży korzystanie z biura wirtualnego położonego nawet w centrum, mając do dyspozycji luksus, ekologię, jakość, oferowane przez nowoczesny biurowiec, sprzyja zdobywaniu wartościowych klientów. W obecnych czasach odbiorcy są coraz bardziej wymagający. To, w jakich warunkach omawiane są kluczowe sprawy firmowe, podpisywane umowy, rozważane propozycje dla klientów biznesowych i indywidualnych, decyduje o obustronnym zaufaniu. Klient, który ma szansę na spotkanie w miejscu o dogodnym dojeździe, jak i wyposażonym w niezbędne podczas odbywającej się wizyty narzędzia czy media, jest bardziej chętny na współpracę. Na skorzystanie z oferty, która jest droższa od konkurencji, ale daje mu poczucie, że zostanie objęty kompleksową opieką, na każdym etapie realizacji.

Pytanie 'Czy stać mnie na usługi oferowane przez biuro wirtualne w stolicy', czym prędzej należy zamienić na pytanie, 'dlaczego do tej pory nie skorzystałe/am z takiej oferty?'. Przyszedł czas podjąć decyzję, która nie kosztuje wiele.

Polityka Prywatności

VIMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS: 0000537938 NIP: 5272727380 REGON: 360546065

©2023 Vimar Office Warszawa ul. Grzybowska 87. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.