tel. +48 222 111 997 | kom. +48 502 737 400 | kom. +48 532 251 840 | biuro@vimaroffice.pl | EN
ico marka

Vimar Office

Dla kogo oferta wirtualnego biura?

Korzystanie z usługi wirtualnego biura polega na rejestracji firmy w jednej z atrakcyjnych lokalizacji miasta. W ten sposób przedsiębiorca nie musi przejmować się wynajmem siedziby, a do tego może korzystać ze specjalnie dedykowanych mu sal podczas osobistego spotkania z klientem. Rozwiązanie jest również o tyle wygodne, że korespondencją z klientami również zajmujemy się my. W ten sposób Warszawa wirtualne biuro jest w stanie odciążyć Cię z wielu dotychczasowych obowiązków, abyś mógł w spokoju i w pełni poświęcić się prowadzeniu swojej firmy. Zobacz, jaką wygodę zapewniają wirtualne biura Warszawa.

Gdy prace wykonujesz z domu

Wiele osób, które prowadzą jednoosobowe firmy lub po prostu zlecają pracę, jaka jest wykonywana w domu, nie ma rzeczywistej potrzeby posiadania stałej siedziby, a co za tym idzie – wcale nie musi ponosić kosztów jej wynajmu oraz zatrudniania pracowników do jej obsługi. To samo tyczy się tych, którzy w ramach działalności zawodowej są skazani na częste wyjazdy. W obu tych sytuacjach o wiele lepiej jest zdecydować się na tanie wirtualne biuro Warszawa, w cenie którego firma otrzymuje dostęp do skorzystania z przestrzeni biurowej na czas spotkania z klientem. Płatność odbywa się tylko za ten czas, na jaki biuro było udostępniane. Jest to o wiele bardziej prestiżowe, niż przeprowadzanie negocjacji pod adresem domowym. Do tego Warszawa biuro wirtualne zapewnia prywatność, a także stanowi rozwiązanie niezwykle praktyczne – wielu osobom łatwiej jest dojechać do centrum miasta niż odwiedzać nieznane adresy na peryferiach stolicy. Pozwól więc, że prowadzeniem lokalu zajmą się zawodowcy, którzy w dodatku będą w pełni dbać o kontakt z klientami.

Ogranicz obowiązki, które nie są ważne

Sortowanie przesyłek, ich odbiór i wysyłka, a także niekończące się wizyty na poczcie – jeśli te aspekty utrudniają Ci prowadzenie własnej firmy, sprawdź nasze wirtualne biura w Warszawie, gdzie nasi pracownicy zajmą się pełną obsługą korespondencji za Ciebie.