tel. +48 222 111 997 | kom. +48 502 737 400 | kom. +48 532 251 840 | biuro@vimaroffice.pl | EN

Ekologia, która ma znaczenie w biznesie i przysparza wartościowych klientów

Ekologia niegdyś była dla większości z nas tematem odległym. Z roku na rok jednak przekonujemy się, że proekologiczny styl życia to coś, co przynosi korzyści każdemu z nas. Odejście od plastikowych reklamówek, racjonalne wykorzystywanie zasobów naturalnych, korzystanie ze źródeł odnawialnych. W każdej z tych dziedzin można robić codzienne małe kroczki, które przybliżają do efektywnej ochrony środowiska. Te same aspekty wykorzystują biura wirtualne położone w centrum Warszawy. Przekonują, że ekologiczne budownictwo ma wiele zalet, również tych związanych z samym biznesem.

Podstawową usługą biur wirtualnych jest udostępnienie oficjalnego adresu firmowego, w prestiżowej lokalizacji. Dla firm dowolnej wielkości, niezależnie od branży wiodącej, to profesjonalna wizytówka. W oczach odbiorcy tacy przedsiębiorcy zyskują na zaufaniu. Powiększa się ono zaś, gdy spotkania biznesowe odbywają się w odpowiednich warunkach.

Odpowiednich warunkach, to znaczy jakich? W biurowcu powinien zostać zapewniony swobodny dostęp do wszystkich mediów. Eleganckie wyposażenie, a nawet luksusowa aranżacja, nie tylko robią wrażenie. Dla biznesu to atuty, które sprzyjają zawieraniu wartościowych współprac. Odbiorca bowiem ma poczucie, że siedzący naprzeciw niego kontrahent przykłada uwagę do detali. Wie, co jest ważne i potrafi zainwestować. A co z ekologią?

Panorama Warszawy

Biuro wirtualne w Warszawie zlokalizowane w centrum, to biurowiec zgodny ze standardami budownictwa proekologicznego. Maksymalny dostęp światła naturalnego, zminimalizowanie zużycia wody i energii elektrycznej. Co za tym idzie, możliwość odbywania spotkań biznesowych w salach, które są w pełni komfortowe. Zapewniają dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne, między innymi dzięki wspomnianemu światłu naturalnemu. Idąc dalej w tym kierunku, łatwiej się skupić, skoncentrować na ważnych rozmowach. Ponadto nowoczesne rozwiązania, zarówno konstrukcyjne, jak i techniczne, sprzyjają dopasowaniu powierzchni do indywidualnych potrzeb najemców. O wartościowych klientów i wymarzoną współpracę, już nie trzeba się martwić. O ekologię także.

Polityka Prywatności

VIMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS: 0000537938 NIP: 5272727380 REGON: 360546065

©2023 Vimar Office Warszawa ul. Grzybowska 87. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.