tel. +48 222 111 997 | kom. +48 502 737 400 | kom. +48 532 251 840 | biuro@vimaroffice.pl | EN
ico galeria

Zaproś

Kontrahenta do środka

Concept Tower to komfortowe biura klasy A+. Projekt budynku powstał zgodnie z zasadami proekologicznego budownictwa. Umożliwia to zminimalizowanie zużycia wody i energii elektrycznej oraz zapewnienie maksymalnego dostępu światła naturalnego, optymalnej temperatury i wilgotności powietrza w użytkowanych wnętrzach. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i techniczne umożliwiają dogodną adaptację powierzchni do indywidualnych potrzeb najemców.
ico luksus

LUKSUS

ico wygoda

WYGODA

ico ekologia

EKOLOGIA

Concept Tower zaprojektowano jako 15-kondygnacyjną szklaną wieżę z 3-poziomowym, podziemnym parkingiem na 101 samochodów. Wejścia do obiektu oraz wjazd do garażu są objęte elektroniczną kontrolą dostępu, zintegrowaną z nowoczesnym systemem zarządzania budynkiem (Building Management System). Bezpieczeństwo zapewnia też całodobowa ochrona, monitoring i kompleksowa instalacja przeciwpożarowa.
W sąsiedztwie powstającego biurowca znajdują się przystanki kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych, a także stacja Rondo Daszyńskiego II linii metra. Bliskość wielu siedzib banków i instytucji finansowych stwarza dogodne warunki do prowadzenia biznesu. W okolicy inwestycji znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, kina, kluby fitness i basen. W pobliżu można również znaleźć popularne galerie handlowe. Budynek Concept Tower położony jest przy ulicy Grzybowskiej na warszawskiej Woli – dynamicznie rozwijającej się biznesowej części miasta. Biurowiec jest oddalony 3 minuty jazdy od ścisłego centrum miasta. Dogodne położenie zapewnia bardzo dobry dostęp do środków komunikacji publicznej m.in.: stacja metra Rondo Daszyńskiego, 5 linii tramwajowych, 9 linii autobusowych, dworzec WKD / SKM przy Placu Zawiszy. Niewątpliwą zaletą jest również bliskość przyszłej obwodnicy Śródmieścia, która będzie przebiegać wzdłuż ulicy Towarowej.

Polityka Prywatności

VIMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS: 0000537938 NIP: 5272727380 REGON: 360546065

©2023 Vimar Office Warszawa ul. Grzybowska 87. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.