tel. +48 222 111 997 | kom. +48 502 737 400 | kom. +48 532 251 840 | biuro@vimaroffice.pl | EN

Nie tylko wizytówka firmowa, ale i wyższy komfort pracy

Coraz więcej osób decyduje się na otwarcie swojego własnego biznesu. By zminimalizować początkowe koszty, jak i nie musieć od razu zajmować się szukaniem docelowego lokum, działalność zostaje zarejestrowana pod adresem domowym. Z jednej strony to wygoda, z drugiej minus dla potencjalnych klientów. Ten sam minus można rozwiązać, korzystając z usług, jakie oferują biura wirtualne w Warszawie. 

Dziś część z branż to rodzaj wykonywanych zadań, do których nie potrzeba doskonale wyposażonego, drogiego i luksusowego lokum w centrum dużego miasta. Praca zdalna daje szereg możliwości, a i pozwala oszczędzić sporo czasu, chociażby na dojazdach. Niestety adres domowy dla klienta nie wygląda zbyt obiecująco. Biuro wirtualne rozwiązuje tę kłopotliwą kwestię, bo oficjalny adres korespondencyjny, stałe się pośrednio wizytówką każdej firmy. Nie chodzi jednak tylko i wyłącznie o to.

Przedsiębiorca prowadzący firmowe działania wprost ze swojego domowego gabinetu, znajdzie wielu klientów, jeśli w przemyślany sposób buduje własny biznes. Pomijając kwestię wizytówki firmowej w postaci oficjalnego adresu, czy jednak regularnie odbywające się spotkania z klientami w domowym zaciszu, to zapewniony komfort pracy? Z pewnością nie, bo niechętnie łączymy życie prywatne z zawodowym. Niekoniecznie odpowiada nam opcja, gdy klient widzi każdy zakątek naszego domowego azylu, a i dla niego może nie być to zbyt komfortowa sytuacja. Wirtualne biuro Warszawa Centrum to świetna okazja, by w niewielkich kosztach, zyskać i na oficjalnym adresie, i na miejscu idealnym do spotkań. Co więcej, lokalizacja biur wirtualnych, wyposażenie w niezbędne media i sprzęt, a do tego obsługa sekretarska prowadzona przez biura wirtualne, nie spada na barki przedsiębiorcy, za to opiewa na pełen profesjonalizm.

sala konferencyjna

Właściciel firmy może skupić się a na najważniejszych dla niego zadaniach, rozmowie z klientem i oferowanym mu usługom. Warszawa biuro wirtualne zapewnia zaś miejsce, przestrzeń, pracowników, a to wszystko w kwocie miesięcznego abonamentu. Komfort pracy na najwyższym poziomie i wizytówka firmowa, której niczego nie brakuje.

Polityka Prywatności

VIMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS: 0000537938 NIP: 5272727380 REGON: 360546065

©2023 Vimar Office Warszawa ul. Grzybowska 87. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.