tel. +48 222 111 997 | kom. +48 502 737 400 | kom. +48 532 251 840 | biuro@vimaroffice.pl | EN

Wirtualne Adresy

ico home1

Wirtualny adres Warszawa - w biurowcu Concept Tower

Wirtualny adres w Warszawie daje możliwość uzyskania adresu twojej firmy w biurowcu klasy A+ w  samym centrum Warszawa z kompletną obsługą sekretarską. Za wynajem adresu dla firmy w Warszawie w biurze Vimar Office zapłacisz tylko tyle, ile faktycznie korzystasz, a jak nie korzystasz, to nie płacisz.


Ten sposób będzie idealny dla wszystkich przedsiębiorców, którzy nie potrzebują stałego lokalu do prowadzenia biznesu, a jednocześnie chcą korzystać ze wszystkich dobrodziejstw posiadania biura i miejsca na spotkania biznesowe w prestiżowym biurowcu.

ico home3

Dowiedz się dlaczego warto posiadać wirtualny adres w Warszawie

Zastanawiasz się, czy adres wirtualny w Warszawie to rozwiązanie dla Ciebie? Odpowiedz sobie na kilka pytań: czy do prowadzenia działalności potrzebujesz stałego lokalu, czy jedynie miejsca, w którym możesz spotykać się z klientami, a sam biznes prowadzisz gdzieś indziej np. w domu lub lokalu w mniej luksusowej okolicy? Czy chcesz korzystać z zalet posiadania adresu w biurowcu klasy A+ w samym centrum Warszawy, a jednocześnie nie ponosić z tego tytułu kolosalnych kosztów? I wreszcie czy chcesz podnieść rangę swojej firmy?

Biuro Vimar Office w Warszawie może stać się firmową wizytówką twojej spółki i cenną kartą przetargową w walce o klienta. Klient widząc, że ma do czynienia z firmą, której siedziba znajduje się luksusowym biurowcu, będzie bardziej skory do zaakceptowania warunków umowy i podjęcia współpracy – z czysto psychologicznego punktu widzenia taka firma wygrywa już na starcie z inną, posiadającą siedzibę gdzieś w lokalu na przedmieściach.

Prestiż

Dajemy Państwu możliwość wynajęcia adresu firmy w Warszawie w luksusowym biurowcu klasy A+, który będzie wizytówką firmy i zadecyduję o współpracy z wieloma partnerami.

LOKALIZACJA

Wirtualne biuro w Warszawie to nie tylko prestiż, ale także łatwy dojazd i wszelkie udogodnienia.

NISKIE KOSZTY

Wynajem wirtualnego adresu firmy w Warszawie, pozwala na minimalizację kosztów utrzymania powierzchni biurowej i pracowników na miejscu.

TERMINOWOŚĆ

Wszystkie terminy oraz zobowiązania pod kontrolą i zawsze na czas. Vimar Ofiice to gwarancja najlepszej obsługi i jakości usług z naszej strony.
foto_concept-tower-szkic.jpg

WYPOSAŻENIE

Pomieszczenia są w pełni dostosowane do potrzeb klientów.

WYGODA

Praca w biurze w lokalizacji, jaką jest Concept Tower to sama przyjemność. Zapewniamy dostęp do wygodnych powierzchni biurowych i świadczymy pomoc dla klientów na bieżąco.

EKOLOGIA

Biurowiec został zaprojektowany tak, aby spełniał wszystkie wymagania proekologicznego budownictwa.

PROFESJONALIZM

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Zaufało nam już wielu klientów.

Wirtualny adres firmy Warszawa Wola - Pakiety korzyści dla Twojej firmy

ico konf1
Wirtualny adres
adres korespondencyjny, adres rejestracji firmy, obsługa korespondencji, powiadamianie o nadejściu przesyłki mailem

75* / 85    zł za miesiąc

ico konf1
Wirtualny adres +
Wszystkie korzyści z pakietu wirtualny adres

DODATKOWO
skanowanie korespondencji do 100 stron/miesięcznie

85* / 95    zł za miesiąc

ico konf1
Wirtualne biuro
Wszystkie korzyści z pakietu witrualny adres +

DODATKOWO
skanowanie korespondencji bez limitu, przesyłanie odebranej poczty raz w tygodniu, lokalny numer faks-u, sale konferencyjne - 10 % rabatu

135* / 145    zł za miesiąc

ico konf1
Wirtualne biuro +
Wszystkie korzyści z pakietu wirtualne biuro

DODATKOWO
dedykowana linia telefonu, nazwa i logo Państwa firmy w lobby

259* / 279   zł za miesiąc

* Miesięczna cena przy płatności za rok z góry. Podane wartości są cenami netto i należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

ADRES WIRTUALNY WARSZAWA - LEGENDA

ADRES DO REJESTRACJI FIRMY WARSZAWA / ADRES KORESPONDENCYJNY
Adres do celów rejestracyjnych w Urzędach/KRS oraz do wykorzystywania na potrzeby marketingowe – na drukach firmowych, stemplach i wizytówkach. Prestiżowa lokalizacja w biurowcu klasy A+ bez numeru lokalu i piętra.

OBSŁUGA KORESPONDENCJI
Odbieranie i obsługa przesyłek zwykłych, poleconych, priorytetowych oraz przesyłek kurierskich.

POWIADAMIANIE O NADEJŚCIU PRZESYŁKI MAILEM
Informowanie o nadejściu korespondencji w dniu jej otrzymania. Najemca otrzymuje informację o ilości otrzymanych listów oraz skan ich koperty na wskazany w umowie adres e-mail.

SKANOWANIE KORESPONDENCJI
W zależności od wybranego przez Najemcę pakietu skanowanie i przesyłanie korespondencji odbywa się na wskazany w umowie adres e-mail.

PRZESYŁANIE ODEBRANEJ KORESPONDENCJI RAZ W TYGODNIU
W zależności od wybranego przez Najemcę pakietu wysyłka korespondencji jest realizowana za pośrednictewm Poczty Polskiej bądź kuriera.

DEDYKOWANA LINIA TELEFONU
Indywidualny stacjonarny numer telefonu (0-22) ze stałym przekierowaniem na wskazany przez Najemcę numer telefonu.
ico stats

Zobacz jak wzrośnie

prestiż Twojej firmy i moc przekazu

Od dawna wiadomo, że takie powiedzenia jak „liczy się pierwsze wrażenie” czy „jak Cię widzą, tak Cię piszą” nie wzięły się znikąd. Ludzie są wzrokowcami i często zdarza im się oceniać wiele rzeczy po wyglądzie. Najważniejsza jest oczywiście oferta i Twoje podejście do klienta, ale jeśli chcesz na nim wywrzeć dobre wrażenie i zapewnić sobie lepszą pozycję w negocjacjach, wykorzystaj potencjał drzemiący w wynajmie biura wirtualnego.

Wirtualne biuro w centrum Warszawy to same korzyści. Potencjalny klient, wchodząc na Twoją stronę internetową, zobaczy adres luksusowego biurowca klasy A+, co już samo w sobie robi wrażenie. Gdy zechce się z Tobą skontaktować, będzie mógł zadzwonić na warszawski numer, z którego zostanie niezauważalnie przekierowany na Twoją służbową komórkę. Gdy już się umówicie na spotkanie, po prostu rezerwujesz salę konferencyjną na wybraną godzinę. Kiedy klient zjawi się w lobby o ustalonej godzinie, zobaczy Twoje logo na tabliczce przy wejściu, co jeszcze bardziej utrwali go w przekonaniu, że faktycznie masz tam siedzibę. Po spotkaniu zakończonym sukcesem, rozejdziecie się z uczuciem satysfakcji i dobrze zawartej umowy. Biuro wirtualne to nie miejsce – to narzędzie sukcesu.
#01. Twoje biuro Vimar Office
Pan Adam jest zainteresowany ofertą Twojej firmy. Wchodzi na stronę www, sprawdza adres oraz telefon i... jest pod wrażeniem: Twoja firma znajduje się w warszawskim, prestiżowym biurowcu Concept Tower.
info1
infografika arrow left
info2
#02. Pierwszy kontakt
Pan Adam chwyta za telefon i dzwoni na warszawski numer. Nie wie, że rozmowa zostanie automatycznie przekierowana na Twoją komórkę, ale Ty wiesz, że dzwonił do Twojego wirtualnego biura.
infografika arrow
#03. Nie ważne gdzie, ważne jak
Możesz prowadzić biznes w domu, w zupełnie innym mieście, a nawet na bezludnej wyspie na Bahamach – pan Adam o tym nie wie, ale Ty wiesz, że nie musisz płacić bajońskich sum za wynajem biura w centrum Warszawy.
info3
infografika arrow left
info4
#04. Rezerwacja sali
Już w trakcie rozmowy telefonicznej sprawdzasz wolne terminy rezerwacji sali i ustalasz spotkanie. Sale konferencyjną możesz wynająć na dowolny czas, jaki będzie Ci potrzebny na sfinalizowanie umowy.
infografika arrow
#05. Podróż
Concept Tower znajduje się w centrum Warszawy, dlatego możesz szybko dotrzeć do biurowca dowolnym środkiem transportu: samochodem, pociągiem, autobusem lub samolotem. Skoków ze spadochronem nie polecamy, ale już dla śmigłowca znajdzie się jakieś lądowisko.
info5
infografika arrow left
info6
#06. Lobby
Pan Adam wchodzi do biurowca Concept Tower, gdzie zostaje skierowany na spotkanie przez Panią Sekretarkę. W lobby obok sal konferencyjnych widzi tabliczkę z logiem Twojej firmy. Wie, że dobrze trafił.
infografika arrow
#07. Spotkanie
O umówionej godzinie spotykacie się w sali konferencyjnej lub biurze. Możesz poczęstować pana Adama pyszną kawą z ekspresu, ciasteczkami i zachęcić go do podziwiania widoków zza okna, co z pewnością zmiękczy go w negocjacjach.
info7
infografika arrow left
info8
#08. Koniec spotkania
Po owocnym spotkaniu pan Adam wraca do siebie zadowolony, a Ty rozliczasz się za korzystanie z sali konferencyjnej. Płacisz tylko za realny czas wynajmu. Koszt niewielki, a zalety takiego rozwiązania – bezcenne.
ico court

URZĘDY I INSTYTUCJE POD KTÓRE PODLEGA NASZ ADRES DLA FIRMY W WARSZAWIE

Urząd Skarbowy Warszawa- Wola
ul. Powstańców Śląskich 2 D, 01-381 Warszawa
tel. centrala 22 533-66-00
fax. 22 533-66-15i.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych
ul. Wrocławska 20,
01-493 Warszawa
tel.: 22 560 16 00,

Urząd Pocztowy Warszawa 22
ul. Towarowa 5,
00-811 Warszawa
tel.: 22 557 99 29

Urząd Dzielnicy Wola m. st. Warszawy
Al. Solidarności 90,
01-003 Warszawa
infolinia: 801 495 000

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy KRS
ul. Czerniakowska 100, 00-454 Warszawa
tel.: 22 440 06 91, 22 44 06 92

Urząd Statystyczny w Warszawie
ul. 1 Sierpnia 21,
01-134 Warszawa
tel.: 22 464 20 00i

Polityka Prywatności

VIMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS: 0000537938 NIP: 5272727380 REGON: 360546065

©2023 Vimar Office Warszawa ul. Grzybowska 87. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.