tel. +48 222 111 997 | kom. +48 502 737 400 | kom. +48 532 251 840 | biuro@vimaroffice.pl | EN

Praca z domu – wygodnie, ale czy właściwie?

Cenimy sobie możliwość pracy z domu. Zadania realizowane w formie zdalnej, często dają nam szansę na podejmowanie ich wtedy, gdy jesteśmy najbardziej efektywni. Korzystają na tym pracownicy, a także freelancerzy. Osiągają bowiem lepsze efekty, a zleceniodawcy mogą liczyć na najwyższą jakość. Praca zdalna jest wygodna pod wieloma względami, ale i trudna.

Trudność stwarza przede wszystkim... miejsce pracy. Czy nie przeczymy sami sobie, zaczynając od tego, że praca w domu jest wygodna? Nie, ponieważ pod uwagę trzeba wziąć fakt, że w inny sposób koncentrujemy się będąc we własnym pokoju, nawet tym wydzielonym na biuro, a zupełnie inaczej, gdy faktycznie jesteśmy w firmie. We własnych czterech kątach łatwo o rozproszenie. Z tyłu głowy wciąż są myśli, że coś trzeba posprzątać, potem ugotować, a za chwilę wraca mąż czy żona i dzieci ze szkoły. Robi się harmider, każdy czegoś oczekuje i praca jest odkładana na bok.

warszawa most

Praca z domu, to marzenie wielu osób, ale i konieczność doskonałej organizacji czasu oraz pracy. Na tym polega wykonywanie zadań w domowym zaciszu. Można to sobie ułatwić, inwestując we współpracę z biurem rachunkowym. Jakie są zalety takiej propozycji? Przede wszystkim brak konieczności rejestrowania działalności w domu. Tym samym, to nie na prywatny adres przychodzi korespondencja firmowa. Ma ona swoje miejsce w biurze wirtualnym. Można liczyć na obsługę administracyjną, więc w razie potrzeby, przedsiębiorca od razu jest powiadamiany o listach, które do niego przychodzą.

Jeszcze jedna ogromna zaleta – możliwość skorzystania z biurka lub dużej sali, by popracować w innym miejscu lub też mieć profesjonalnie przygotowaną salę do spotkania biznesowego. Każdy miłośnik pracy zdalnej wie, że od czasu do czasu przydaje się zmiana otoczenia, na bardziej oficjalne miejsce, z klimatem przebywania w nowoczesnej firmie. Takie możliwości oferuje Warszawa. Biuro wirtualne w Warszawie zlokalizowane w samym jej centrum jest świetnym wyborem – dogodny dojazd, nowoczesny biurowiec, profesjonalna obsługa. Czego chcieć więcej?

Polityka Prywatności

VIMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS: 0000537938 NIP: 5272727380 REGON: 360546065

©2023 Vimar Office Warszawa ul. Grzybowska 87. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.