tel. +48 222 111 997 | kom. +48 502 737 400 | kom. +48 532 251 840 | biuro@vimaroffice.pl | EN

Praca zdalna z domu – po co mi biuro wirtualne?

Freelancerzy pracujący na zlecenie, zwykle działają wprost z domu. Mogą również pokusić się o wyjście do miasta, na kawę, do parku z kocem lub gdziekolwiek indziej. Tam, gdzie po prostu mają najlepszą wenę, a do pracy nie potrzebują niczego więcej, poza komputerem i dostępem do sieci. Prowadząc działalność gospodarczą, na swoje stałe miejsce wybierają własne mieszkanie, dom lub oddzielny pokój. Czy w takim razie biuro wirtualne, i to w samym centrum Warszawy, jest im potrzebne?

Teoretycznie praca odbywająca się we własnym lokum, to najtańsza opcja. Tutaj realizuje się zlecone projekty, uzupełnia dokumenty, odbiera i wysyła korespondencję. Wydatków nie ma wielu, bo przecież nie trzeba wynajmować czy też kupować lokum pod działalność gospodarczą. Co z praktyką? Praktyka pokazuje, że i takiej osobie biuro wirtualne położone w centrum dużego miasta, może przynieść sporo korzyści.

Możliwość docierania do szerokiego grona klientów, to jedno z głównych zdań każdego biznesu. Z wieloma osobami freelancer może kontaktować się jedynie za pośrednictwem poczty elektronicznej, Internetu, telefonu, ale coraz częściej pojawiają się klienci, którzy liczą na spotkanie w cztery oczy. Osobista wizyta pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie planowanego projektu. Łatwiej nawiązać relację, która może przerodzić się w stałą współpracę. Gdzie się spotykać? W małym pokoiku, który od wejścia pokazuje styl i prywatne życie? Mało który klient odbiera to pozytywnie.

Warszawa nocą

Współpraca z biurem wirtualnym to nie tylko usługa uzyskania oficjalnego adresu do prowadzenia działalności. To także miejsce na spotkania z klientami, które jest w pełni wyposażone, eleganckie, prestiżowe. Zapewnia atmosferę sprzyjającą biznesowym rozmowom. Nie ma rozpraszaczy w postaci wyposażenia własnego pokoju, nie kusi wydawanie subiektywnej oceny o życiu prywatnym freelancera, co mogłoby niekorzystnie wpłynąć na potencjalną współpracę z klientem.

Niewielki koszt korzystania z usług biura wirtualnego w Warszawie, jest w stanie udźwignąć nawet początkujący freelancer. Dostęp do miejsca przeznaczonego do biznesowych spotkań, staje się za to finansową korzyścią. A dlaczego warto wybrać biuro wirtualne w centrum Warszawy? Bo to prestiż, bezproblemowy dojazd i lokalizacja, w której odnajdzie się każdy klient.

Polityka Prywatności

VIMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS: 0000537938 NIP: 5272727380 REGON: 360546065

©2023 Vimar Office Warszawa ul. Grzybowska 87. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.