tel. +48 222 111 997 | kom. +48 502 737 400 | kom. +48 532 251 840 | biuro@vimaroffice.pl | EN

Prestiżowa lokalizacja – czynnik, na który klient zawsze zwraca uwagę

Czy ufamy małym firmom prowadzącym swoją działalność w miejscu zamieszkania? Tak, ale dopiero w momencie ich poznania, uzyskania kolejnych poleceń. Dopiero wtedy zaczynamy się przekonywać, że może do małych i lokalnych warto zajrzeć. Często nie robimy tego jednak ze względu na brak możliwości dogodnego dojazdu, utrudniony kontakt i trudności w zorganizowaniu spotkania biznesowego. Na tym tle (nie)stety zdecydowanie lepiej wypadają firmy zlokalizowane w dużych miastach wojewódzkich. Dlaczego jest dla nas tak ważna lokalizacja?

Prestiż, który widziany i odczuwany jest w każdym miejscu związanym z daną firmą, przyciąga uwagę klientów. To dlatego coraz więcej mikro przedsiębiorców decyduje się na usługi biura wirtualnego w Warszawie, ale nie pobliskiego, lecz położonego w Warszawie. Oddanie spraw związanych z obsługą sekretarską i fachowa pomoc z wielu dziedzin, w tym księgowości, to domena biura wirtualnego. Okazja, by zyskać na czasie, niewiele wydając na comiesięczne usługi biura wirtualnego, za to wiele zyskując.

Sala konferencyjna w biurze wirtualnym

Dlaczego Warszawa? Bo to prestiżowa lokalizacja, adres firmowy, który na korespondencji różnego rodzaju, wizytówkach czy stronie internetowej, wygląda profesjonalnie. Zainteresowany klient zyskuje również na bezproblemowym dojeździe do biurowca. Jego oczom zaś ukazuje się konkurencyjny pod każdym względem obiekt. Wyróżniający się na tle innych, a do tego powstały zgodnie ze standardami budownictwa ekologicznego. Dla potencjalnego klienta to pewność, że trafia do firmy, która niezależnie od oferowanej usługi czy produktu, skali swojej działalności, wie, w jaki sposób inwestować pieniądze. Wyznaje szereg wartości i działa zgodnie z nimi. Ekologia dziś nie jest już tylko modna, ale przede wszystkim potrzebna. Biuro wirtualne mieszczące się w budynku klasy A+, prężnie działające, z dostępem do luksusowo i doskonale wyposażonych sal konferencyjnych, jest w stanie odpowiedzieć na wymagania każdego typu klienta.

Wybór biura wirtualnego w samym centrum Warszawy, to spełnienie wymogu zachowania konkurencyjności na trudnym rynku firmowym.

Polityka Prywatności

VIMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS: 0000537938 NIP: 5272727380 REGON: 360546065

©2023 Vimar Office Warszawa ul. Grzybowska 87. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.