tel. +48 222 111 997 | kom. +48 502 737 400 | kom. +48 532 251 840 | biuro@vimaroffice.pl | EN

Zalety korzystania z biura wirtualnego, o których mogłeś nie wiedzieć

Biuro wirtualne to szereg zalet, przede wszystkim dotyczących znacznie niższych kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, niż decydując się na wynajem lub kupno biura stacjonarnego. W budżecie firmowym zostają jednak nie tylko pieniądze, które nie musiały zostać wydane na tak dużą inwestycję. Na czym jeszcze oszczędzamy?

Biuro to nie tylko miejsce z biurkiem, przy którym wykonuje się zadania zawodowe. Do tego trzeba doliczyć cały sprzęt biurowy, wyposażenie w postacie mebli, w których będą przechowywane dokumenty, wszelkiego rodzaju akcesoria. Teoretycznie kilka niezbędnych narzędzi, ale jednak drogich, biorąc pod uwagę, że są one wykorzystywane do celów firmowych. Biuro wirtualne w Warszawie to zwykle comiesięczna płatność w formie abonamentu za wybrane usługi – podstawowe, czyli siedzibę, oficjalny adres i obsługę korespondencyjną, ale w tej cenie mieści się również niezbędne wyposażenie, najczęściej na wysokim poziomie. O zakup urządzenia wielofunkcyjnego, telefonu, opłaty za media, przedsiębiorca nie musi się martwić, bo zyskuje to wszystko w wybranym pakiecie.

Reklama firmy, czyli kolejna część zmagań na konkurencyjnym rynku, która kosztuje czas, wysiłek i oczywiście pieniądze. W biurze wirtualnym mogą znaleźć się firmowe loga, także na stronie internetowej e-biura, którego usługi zostały wybrane. To oznacza, że każdy, kto porusza się po budynku pełnym biur, dostrzega też nasze. Nowi Klienci zapoznający się z ofertą biura wirtualnego na stronie internetowej, mogą znaleźć i nasze. Pojawia się opcja docierania do znacznie szerszego grona odbiorców, niż jedynie pracując z domowego zacisza lub w oddzielnym lokalu.

mężczyzna siedzący na biurku

Urzędnicy, którzy spędzają sen z powiek, bo nie stronią od kontroli, wymagań, a do tego ich podejście pozostawia wiele do życzenia? Możemy zadecydować o wyborze biura wirtualnego, które ze względu na lokalizację, podlega pod inny urząd, tym samym niwelując problemy z nielubianymi pracownikami państwowymi.

Korzyści są nieocenione, a w porównaniu do tego, jak bardzo ułatwiają prowadzenie działalności, koszty ponoszone za korzystanie z wybranych usług, stają się minimalne.

Polityka Prywatności

VIMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS: 0000537938 NIP: 5272727380 REGON: 360546065

©2023 Vimar Office Warszawa ul. Grzybowska 87. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.