tel. +48 222 111 997 | kom. +48 502 737 400 | kom. +48 532 251 840 | biuro@vimaroffice.pl | EN

2+3, czyli rodzinka w komplecie. Czas zorganizować miejsce pracy!

Rodzice, dwójka uroczych dzieci i ukochana psinka, czyli rodzinka w komplecie. Mąż wyjeżdża do pracy, tymczasem żona próbuje usiąść do zaplanowanych realizacji. Ma swój oddzielny pokój, gdzie poza komputerem znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty. Jest też półka na dokumenty, szafka i kilka szuflad, w których znajdują się najważniejsze notatki. Trzeba jednak co chwila zaglądać do dzieci, a pies niechybnie niucha nosem akurat tam, gdzie została położona teczka z ostatnio zawartymi umowami. Trudno o skupienie w pracy, a i utrata ważnych dokumentów nie wchodzi w grę.

Takie sytuacje nie muszą się zdarzać, bo mamy przecież biuro wirtualne. Z jednej strony oficjalny adres firmowy, który staje się doskonałą wizytówką. Z drugiej zaś miejsce zarówno do spotkań z klientami, jak i gwarancja bezpiecznego przechowywania dokumentów czy też korespondencji. W końcu usługi biura wirtualnego to szeroki wybór i okazja, by dopasować je indywidualnie do własnych potrzeb.

Nie trzeba rezygnować z pracy w wolnym zawodzie i realizowania ważnych projektów w ulubionym pokoju, specjalnie do tego zaprojektowanym na etapie planowania budowy domu. Warto jednak mieć opcję, która nie jest kosztowna, za to przynosi wiele korzyści.

Warszawa nocą

Organizacja miejsca pracy w innym mieście, w biurze wirtualnym w samym centrum Warszawy? Na tym może skorzystać cała rodzina! W stolicy nie trzeba martwić się o dostęp do najważniejszych usług, które przeznaczone są nie tylko dla przedsiębiorców i klientów, ale również najmłodszych. Podczas gdy wspomniana żona jest na spotkaniu z klientem w eleganckiej restauracji, okazując mu należyte zainteresowanie i dbając o atmosferę sprzyjającą negocjacjom, jej dzieci doskonale się bawią w pobliskiej bawialni. Ukochana psina, jeśli nie może zostać pod opieką rodziny czy znajomych, poczeka na właścicielkę w profesjonalnie prowadzonym psim hotelu. Biznesowa żona, która dba o interesy biznesowe, ale i rodzinne, zanim odbierze wszystkie swoje pociechy, zagląda do biura wirtualnego w Warszawie, by zapoznać się z korespondencją. W domu nie martwi się o bezpieczeństwo dokumentów, ma za sobą udane spotkanie, a dzieci i pies, dodatkową atrakcję. Czy to możliwe? Tak, bo biuro wirtualne w centrum Warszawy to gwarancja dostępności wszystkich z powyższych usług, a dla rodziny również tych dodatkowych. By był wilk syty i owca cała.

Polityka Prywatności

VIMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS: 0000537938 NIP: 5272727380 REGON: 360546065

©2023 Vimar Office Warszawa ul. Grzybowska 87. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.