Update cookies preferences
Vimar Office
Image

ProfesjonalneSale konferencyjne

Nasza oferta konferencyjna oraz szkoleniowa VIMAR OFFICE umożliwia zorganizowanie udanych prezentacji, szkoleń, spotkań biznesowych i firmowych. O sukcesie takiego spotkania decyduje doskonała logistyka i dbałość o szczegóły. Oddajemy do Państwa dyspozycji zespół pracowników, których profesjonalizm i zaangażowanie sprawią, że konferencja przebiegnie bez zakłóceń i okaże się biznesowym sukcesem. Nasze sale konferencyjne znajdują się w pełni przeszklonym biurowcu Concept Tower, dlatego w zależności od potrzeb można wykorzystać naturalne oświetlenie, bądź skorzystać z systemu oświetlenia sal.

Oferujemy kompleksowo wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne w Warszawie. Oprócz nowoczesnych i wygodnych mebli, oddajemy do dyspozycji naszych klientów bezprzewodowy internet, flipcharty oraz telewizory 50". Istnieje również możliwość skorzystania z drukarki, skanera oraz kserokopiarki. Na uczestników czekają również napoje (kawa, herbata, woda mineralna).

Szkolenia i konferencje w biurowcu Concept Tower, przy wsparciu naszej firmy to gwarancja sukcesu biznesowego. Zachęcamy do współpracy.
Wybierz swoje korzyści!

Image
Image

Zyskaj liczne korzyści

Image
Komfort
Praca w biurze w lokalizacji, jaką jest Concept Tower to sama przyjemność. Zapewniamy dostęp do wygodnych powierzchni biurowych i świadczymy pomoc dla klientów na bieżąco.
Image
Prestiż
Dajemy Państwu możliwość wynajęcia adresu firmy w Warszawie w luksusowym biurowcu klasy A+, który będzie wizytówką firmy i zadecyduję o współpracy z wieloma partnerami.
Image
Wyposażenie
Pomieszczenia są w pełni dostosowane do potrzeb klientów.

Wybierz swoje korzyści / Oferta Sale konferencyjne

Sala konferencyjna Standard
Sala 6 osobowa

Wyposażenie:
Nowoczesne i wygodne meble, Klimatyzacja, bezprzewodowy internet, flipchart, drukarka, skaner, kserokopiarka, telewizor 50".

Bez limitu:
Kawa, herbata, woda mineralna

40 zł / za godzinę
300 zł / za dzień

Zamów!
Sala konferencyjna Premium
Sala 10 osobowa

Wyposażenie:
Nowoczesne i wygodne meble, Klimatyzacja, bezprzewodowy internet, flipchart, drukarka, skaner, kserokopiarka, telewizor 50".

Bez limitu:
Kawa, herbata, woda mineralna

50 zł / za godzinę
400 zł / za dzień

Zamów!

Kalendarz rezerwacji / Zaplanuj daty swoich konferencji

Image

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny?
Napisz do nas, zadzwoń lub wpadnij na herbatę

logo mpak4
Wirtualne Biuro Vimar
ul. Grzybowska 87, Concept Tower,
00-844 Warszawa Śródmieście
Dane kontaktowe
tel. +48 222 111 997
kom. +48 502 737 400
kom. +48 532 251 840
email: biuro@vimaroffice.pl