Update cookies preferences
Vimar Office
Image

Vimar OfficeTwoje biuro przyszłości

Jesteśmy po to, by umożliwiać przedsiębiorcom korzystny wynajem biur w Warszawie. Dysponujemy powierzchniami instant office i salami konferencyjnymi w prestiżowym wieżowcu CONCEPT TOWER. Umożliwiamy wynajem długo i krótkoterminowy, opłacalny z punktu widzenia zarówno dużych przedsiębiorców, jak i osób prowadzących niewielkie firmy, pragnących korzystać z przywilejów adresu działalności w prestiżowym miejscu.

Vimar Office oferuje szereg usług z zakresu wynajmu biur wirtualnych, sal konferencyjnych, obsługi sekretarskiej i księgowości. Służymy pełnym wsparciem i pomocą we wszystkich sprawach związanych z naszą działalnością. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując sprawdzone, dopasowane rozwiązania, które przyczynią się do rozwoju biznesu. Korzystanie z naszych usług ułatwia prowadzenie księgowości, formalności związanych z prowadzeniem firmy i podnosi rangę przedsiębiorstwa w oczach klientów. Niezależnie od tego, czy prowadzisz biznes w stolicy, czy w innym polskim mieście, jeśli tylko masz do nas dobre połączenie, możesz bez problemu korzystać z możliwości, jakie stwarza marka Vimar Office. Odwiedź nas i przekonaj się na własne oczy.

Image
Image

Vimar Office w Warszawie stanie się firmową wizytówką twojej spółki

Image
Wirtualne biuro
Rozwiązanie tego typu umożliwia zarejestrowanie firmy w centrum miasta, czyli w przypadku naszej oferty w prestiżowej lokalizacji w warszawskim biurowcu znajdującym się w doskonałej lokalizacji.
Image
Sale konferencyjne
Nasza oferta konferencyjna oraz szkoleniowa VIMAR OFFICE umożliwia zorganizowanie udanych prezentacji, szkoleń, spotkań biznesowych i firmowych. O sukcesie takiego spotkania decyduje doskonała logistyka i dbałość o szczegóły.
Image
Coworking
Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia biurka do pracy bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów wynajmu powierzchni biurowej, jak również uniknięcia wydatków związanych z zakupem sprzętu (drukarka, skaner, kserokopiarka, niszczarka) i wyposażenia biurowego.
Image

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny?
Napisz do nas, zadzwoń lub wpadnij na herbatę

logo mpak4
Wirtualne Biuro Vimar
ul. Grzybowska 87, Concept Tower,
00-844 Warszawa Śródmieście
Dane kontaktowe
tel. +48 222 111 997
kom. +48 502 737 400
kom. +48 532 251 840
email: biuro@vimaroffice.pl