tel. +48 222 111 997 | kom. +48 502 737 400 | kom. +48 532 251 840 | biuro@vimaroffice.pl | EN
ico marka

Vimar Office

Biuro wirtualne – jak to działa?

Według psychologów, oceniamy ludzi łatwo i szybko. Już w ciągu pierwszych dziesięciu sekund wydajemy osąd, który potem trudno jest nam zmienić. Jeszcze bardziej rygorystycznie podchodzimy do ocen firm, z których usług chcemy skorzystać. Znaczenie ma nie tylko ich faktyczna oferta, ale również szczegóły, choćby te związane z adresem siedziby. Odpowiednia ulica czy budynek potrafią znacznie podnieść prestiż, jakim cieszy się przedsiębiorstwo. Dlatego zachęcamy do tego, by stworzyć biuro wirtualne w samym sercu nowoczesnej stolicy.

Na czym polega ten system?

Decydując się na biuro wirtualne Warszawa centrum otrzymujesz adres do zarejestrowania swojej firmy w nowoczesnym Concept Tower, położonym w atrakcyjnym miejscu w Warszawie. Gdy tylko klient spojrzy na dane do skontaktowania się z Twoją firmą, odpowiednia ulica od razu zrobi na nim wrażenie. To pierwszy z czynników, które sprawiają, że biuro wirtualne Warszawa Śródmieście jest dobrym rozwiązaniem. Następnie potencjalny klient dzwoni na specjalną linię, którą możemy dla Ciebie założyć. Sekretarka przekieruje połączenie na Twoją komórkę. Spotkanie umówione zostaje w Concept Tower, do którego łatwo jest trafić każdym środkiem transportu – nawet helikopterem. Gdy klient dotrze na miejsce, jest kierowany do nowoczesnego pomieszczenia, które pełni funkcję Twojego wirtualnego biura. Tam odbywacie rozmowę, której towarzyszy wspaniały widok z okna, smak świeżej kawy i pysznych ciasteczek. Taki klimat sprawia, że każde negocjacje stają się owocne.

E-biuro – jakie są zalety?

To oszczędność i prestiż w jednym. Każdy nasz klient płaci za wynajem biura tylko za ten czas, w którym rzeczywiście go wynajmował. Dzięki temu nie musi na stałe posiadać swojej siedziby i do tego nie musi zatrudniać osób do jej obsługi. Biuro wirtualne Warszawa zapewnia obsługę korespondencji, a w pakietach rozszerzonych również jej przesyłkę pod adres i utworzenie specjalnej linii telefonicznej. Na zapytanie ‘biuro wirtualne Warszawa tanio’, my odpowiadamy ofertą, z której korzystać możesz już od 110 złotych miesięcznie!