tel. +48 222 111 997 | kom. +48 502 737 400 | kom. +48 532 251 840 | biuro@vimaroffice.pl | EN

Dlaczego biuro wirtualne? Jakie korzyści za sobą niesie?

Myślisz o założeniu własnej działalności gospodarczej? Szukasz dobrej alternatywy dla posiadania stacjonarnego lokalu? Biuro wirtualne w Warszawie jest doskonałym sposobem na otrzymanie całego pakietu korzyści. Sprawdźmy, jak działają nowoczesne biura dla przedsiębiorców i dlaczego warto zdecydować się na taką ofertę.

Co to znaczy wirtualne biuro?

Virtual Office to usługa, która polega na tzw. outsourcingu, czyli obsłudze biura. Przedsiębiorca nie ma praktycznie potrzeby, aby się w nim pojawiać i może w znaczny sposób ograniczyć firmowe wydatki.

To usługa, która zapewnia wirtualny adres dla firm oraz nieograniczony dostęp do poczty przychodzącej, bez konieczności odbierania awizo. Rozwiązanie jest bardzo efektywne, wpływa na usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz umożliwia podniesienie jego rankingu. Większość firm poszukuje przestrzeni do prowadzenia działalności gospodarczej, jak również myśli o prestiżowej siedzibie, która będzie budziła zaufanie potencjalnych klientów. Część przedsiębiorców rozpoczyna tego typu poszukiwania ze względu na zainteresowanie obsługą administracyjną, pozostali liczą na atrakcyjną przestrzeń biurową.

pałac kultury Warszawa

 

Co to za miejsce – wirtualne biuro?

To przestrzeń coworkingowa, w której z łatwością wynajmiesz pojedyncze biurko lub powierzchnię współdzieloną z innymi pracownikami. Adres znanego centrum biznesowego wpływa na kontakty handlowe z kontrahentami i tworzy pozytywny wizerunek firmy. Coraz więcej przedsiębiorców z mniejszych miejscowości decyduje się na otwarcie „wirtualnego oddziału” w Warszawie, dzięki czemu mogą pozyskać klientów z lokalnego rynku.

Wirtualne biuro, co to właściwie oznacza w praktyce?

To rejestracja działalności pod wskazanym adresem, odbieranie i przekierowywanie telefonów, obsługa poczty przychodzącej, siedziba firmy w dogodnej lokalizacji, w nowoczesnym biurowcu oraz dodatkowe profity, takie jak wynajem sali konferencyjnej.

To miejsce, które cieszy się zainteresowaniem wśród start-upów, firm szkoleniowych czy rekrutacyjnych oraz freelancerów.

Polityka Prywatności

VIMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS: 0000537938 NIP: 5272727380 REGON: 360546065

©2022 Vimar Office Warszawa ul. Grzybowska 87. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.