tel. +48 222 111 997 | kom. +48 502 737 400 | kom. +48 532 251 840 | biuro@vimaroffice.pl | EN

Jak uciec z domowego biura – wirtualne usługi dla firm

Niemała liczba branż pozwala na pracę z dowolnego miejsca na świecie. Potrzebny jest jedynie komputer, podłączenie do sieci, natomiast część zadań oddaje się w ręce firm zewnętrznych. To nie tylko wygodna, ale i dość opłacalna opcja, w szczególności dla freelancerów. Ogromny minus to jednak fakt, że adres domowy na firmowej korespondencji nie wygląda zachęcająco, nie budzi zaufania a brak miejsca do spotkań biznesowych ...

Niemała liczba branż pozwala na pracę z dowolnego miejsca na świecie. Potrzebny jest jedynie komputer, podłączenie do sieci, natomiast część zadań oddaje się w ręce firm zewnętrznych. To nie tylko wygodna, ale i dość opłacalna opcja, w szczególności dla freelancerów. Ogromny minus to jednak fakt, że adres domowy na firmowej korespondencji nie wygląda zachęcająco, nie budzi zaufania, a brak miejsca do spotkań biznesowych, potrafi być przeszkodą w zabieganiu o kontakty. Ucieczka z domowego biura w usługi biura wirtualnego? Alternatywa zdecydowanie na tak!

Usługi, jakie oferują, chociażby wirtualne biura w Warszawie, to nie nowość, ale coraz częściej pojawiające się propozycje usług dopasowanych indywidualnie, z których może skorzystać każdy przedsiębiorca, niezależnie od rodzaju branży. Biuro wirtualne to bowiem realne, fizyczne miejsce, w którym pracują ludzie. Profesjonaliści, pracownicy z doświadczeniem i wiedzą, przejmują na swoje barki drobne sprawy sekretarskie czy administracyjne, bez których nie obejdzie się żadna firma. Gdzie tu korzyść dla „rekina biznesu”?

blog2

Przede wszystkim niewielkie stawki za usługi, z których chce korzystać dany przedsiębiorca. Do tego oficjalny adres firmowy, widniejący na niezbędnej dokumentacji, ale i materiałach marketingowych. Prestiżowa lokalizacja, jednak nie wirtualna, a realna. Jest miejsce do spotkań w nowoczesnym budynku, z dostępem do niezbędnych mediów. Można nierzadko liczyć na lokalizację pośród obiektów budowanych z zachowaniem standardów ekologicznych, co zwraca na siebie uwagę, w sposób jak najkorzystniejszy. Wirtualne biuro przynosi realne korzyści, oszczędności, choć na tego typu inwestycję nie trzeba poświęcać mnóstwa pieniędzy z firmowego budżetu.

Usługi biur wirtualnych już dziś sprawiają, że biznes wchodzi na zupełnie inny, wyższy, lepszy poziom. To ten typ inwestycji, który dostępny jest dla każdego przedsiębiorcy, i również każdemu jest w stanie przynieść zaspokojenie potrzeb typowo firmowych, jak i oczekiwań odbiorców, którzy z potencjalnie zainteresowanych, dzięki tak skonstruowanej wizytówce firmowej, stają się stałymi klientami.

Polityka Prywatności

VIMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS: 0000537938 NIP: 5272727380 REGON: 360546065

©2023 Vimar Office Warszawa ul. Grzybowska 87. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.