tel. +48 222 111 997 | kom. +48 502 737 400 | kom. +48 532 251 840 | biuro@vimaroffice.pl | EN

Jednoosobowa działalność gospodarcza a wirtualne biuro

Przychodzi taki moment, gdy podejmujemy ryzyko. Tu i teraz, bez zastanowienia. Mamy za sobą sporo lat pracy na etacie, umiejętności, doświadczenie i bazę Klientów. Chcemy zacząć budować swój biznes i decydujemy się na rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej. Koszty dla nowych firm są stosunkowo wysokie porównując możliwości, jakie na konkurencyjnym rynku ma „świeżynka”. W minimalizowaniu kosztów jest w stanie pomóc wirtualne biuro Warszawa. W jaki sposób?

Mało kto decyduje się na samodzielnie prowadzenie księgowości. Do tego co jakiś czas pojawia się potrzeba porady prawnej, wątpliwości odnośnie formalności. Pojawiający się na rynku przedsiębiorca chce także oddzielić sprawy biznesowe od prywatnych i potrzebuje miejsca, by raz na jakiś czas spotkać się z Klientem. Zdaje sobie również sprawę z faktu, że firmowa korespondencja z adresem domowym, to duet mało zachęcający. Wirtualne biuro w Warszawie pod tym względem idealnie spełnia oczekiwania nie tylko świeżo upieczonych przedsiębiorców, ale i freelancerów, mikro-, małych i średnich firm.

wejście do recepcji vimar-office

Już opłaty ZUS-owskie są wysokie od samego początku. Gdzie tu oszczędność, skoro za usługi biura wirtualnego także trzeba zapłacić? Otóż przedsiębiorca tak naprawdę inwestuje niewiele ze swojego miesięcznego budżetu, a zyskuje o wiele więcej. Ma gdzie spotkać się z Klientem, zachowując przy tym profesjonalną wizytówkę swojej działalności, dzięki nowoczesnym biurowcom, w pełni wyposażonym, z profesjonalną obsługą sekretarską, jaką oferuje wirtualne biuro Warszawa Centrum. W cenie indywidualnie dobranych usług, może liczyć nierzadko na obsługę księgową i pomoc prawną. To już duża oszczędność, gdy nie ma konieczności finansowania wynajmu lokalu, zatrudniania księgowej i płacenia nawet za jednorazowe porady prawne.

Wirtualne biuro Warszawa to miejsce, czas, rzetelne i profesjonalne podejście, a także tak ważna wizytówka dla początkującego przedsiębiorcy. Koszt niewielki, który dodatkowo szybko się zwraca, bo efekty takiej inwestycji potrafią przynieść pożądane owoce biznesu.

Polityka Prywatności

VIMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS: 0000537938 NIP: 5272727380 REGON: 360546065

©2023 Vimar Office Warszawa ul. Grzybowska 87. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.